Supernatural life RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Supernatural life RPG Forum
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» Създаване на хора
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSun May 20, 2012 4:16 pm by Макс.

» Стаята на Катрин
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 6:01 pm by Дийн Уинчестър

» Плажната ивица
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 5:00 pm by Katherine Elizabeth Smith

»  Търся си
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 3:35 pm by Дийн Уинчестър

» Създаване на Древен вампир
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 3:13 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Флууд на воля :D
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 1:55 pm by Katherine Elizabeth Smith

» Частната стриптийз зала
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 10:24 am by Katherine Elizabeth Smith

» Търся си другарче за РП
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 6:32 am by Алексис Монтенегро

» Нашите приятели
Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 5:39 am by Katherine Elizabeth Smith

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Стаята на Катрин

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Katherine Elizabeth Smith
Admin
Katherine Elizabeth Smith


Posts : 97
Join date : 2012-04-27
Age : 27

Стаята  на  Катрин Empty
PostSubject: Стаята на Катрин   Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 1:14 pm

Стаята  на  Катрин %D0%9B%D1%83%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B8+%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8+Alta+Moda+%D0%BE%D1%82+%D0%9C%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8+%D0%98%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F4
Стаята  на  Катрин 14%20tumblr_ksrsw6IV9p1qzklyno1_500
Back to top Go down
https://supernaturalliferpg.forumotion.com
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Posts : 16
Join date : 2012-05-18

Стаята  на  Катрин Empty
PostSubject: Re: Стаята на Катрин   Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 5:26 pm

Седях загледан в нея ,докато не се изгуби от погледа ми ,не знаех какво да направя или как да реагирам от постъпката й ,но единственото място където можеше да работи това бе публичния дом и щях да се възползвам от това ,за да се опитам да говоря с нея. Ако трябваше щях да си поръчам и нея специално. Бях по бърз от нея отидох направо в публичния дом , и попитах за нея ,жената ми каза ,че още не е дошла ,но ако искам нещо специално ,мога да го получа след като заплатя. Аз и кимнах и казах ,че искам точно Катрин ,тя ми даде точно определена сума.
- Добре заповядайте - казах и аз давайки парите кеш ,а тя се усмихна самодоволно ,и ме подкани с пръст
- Насам момче- каза ми тя и започна да се изкачва по стълбите ,а аз без да се замислям я последвах ,минавахме покрай най -различни стай от ,който се чуваха най-различни звукове и стонове ,като се замисля ,не можех да повярвам ,че Кат беше способна на такова нещо ,жената спря пред една стая отваряйки вратат
-Можеш да я изчакаш тук ,всеки момент ще дойде - каза ми тя ,а аз влезнах в стаята и тя затвори вратата след мен ,огледах навсякъде ,а след това се настаних на дивана
Back to top Go down
Katherine Elizabeth Smith
Admin
Katherine Elizabeth Smith


Posts : 97
Join date : 2012-04-27
Age : 27

Стаята  на  Катрин Empty
PostSubject: Re: Стаята на Катрин   Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 5:38 pm

Пристигнах доста бързo, след като паркирах колата си слязох и се отправих към една от така наречените гримьорни, оправих грима и косата си, а след това се преоблякох .
-Катрин имаш клиент! - гласът на един от сводниците ме изтръгна от мислите ми, връщайки ме обратно в реалността, където се предполагаше, че сега трябва да работя. Изправих се и тръгнах към стаята си. "Добре Кат успокой се, всичко ще бъде наред!" - вътрешният ми глас се опитваше да ме успокой, но без успех. Отворих врататa на стаята и я затворих след като влязох вътре, облягайки се на нея.
- Добър вечер господине... - усмихнах се съблазнително на младия мъж, когато видях лицето му. Замръзнах на място, не знаех какво да направя или кажа. Какво правеше той тук!? Какво още искашe от мен!?
- Дийн... - едва успях да продумам, след изненадата дойде чувството на раздразнение, онзи така непоносим гняв, които се опитвах да избегна, когато се видях на плажа сега владееше цялото ми тяло. Е, след като беше тук като клиент щях да се отнасям с него като с такъв, без никакви разговори или чувства, само това, което давах и на останалите клиенти.
- Какво ще желаете господине? - попитах аз прехапвайки долната си устна. Мразех да изпълнявам нечий заповеди или желания и точно това щеше да ми попречи да бъда най-добрата в този бизнес, но пък винаги щях да бъда най-непокорната от всички. Свалих черното си палто, оставайки само по бельо и го захвърлих небрежно някъде из стаята. Настаних се на леглото до младия мъж и кръстосах краката си, а усмивката не слизаше от лицето ми.
- Какво искаш Дийн?-прошепнах тихичко в ухото му и го захапах леко меката му част.
Back to top Go down
https://supernaturalliferpg.forumotion.com
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Posts : 16
Join date : 2012-05-18

Стаята  на  Катрин Empty
PostSubject: Re: Стаята на Катрин   Стаята  на  Катрин Icon_minitimeSat May 19, 2012 6:01 pm

Не можех да повярвам какво бях направил , по - добре да бях дошъл след нея и да влезна в стаята ,но тогава едва ли щях да се зарадвам на гледката . Сега тя лежеше до мен на леглото , както винаги красива ,не можех да си представя ,бях забравил тази гледка и начина по -който се държеше в леглото . В този момент просто реших да изключа всичко наоколо и да остана само с нея дори и като нейн клиент. Ръката ми се раздвижи и мина по тялото й ,галейки я внимателно и нежно ,както винаги го бях правил.. А след това на свой ред леко прошепнах в ухото й
- Според теб какво искам Кат ? - попитах я аз и леко захапах меката част на ушенцето й ,слизайки бавно и внимателно надолу..Оставих я да легне и плъзнах ръка по тялото и.Загледах се в гърдите и...бяха идеални.Подсмихнах се.Целунах я след което спуснха устните ис надоло.По вратът и между гърдите и и върхо тях.Първо целунах едната като направих кръв около зърното и с език и след това го засмуках.Същото направих и с другата.
Спуснах се надоло и леко свалих гащичките и.Разтворих леко краката и и първо целунах вътрешната страна на едното и бедро,а после другоъо.Ръцете ми се плъзгаха по бедрата и...по тялото и.Главата ми се озова между краката и,а езикът ми почна да я изочава.От устата и излезна стон.Това ми хареса...продължих това си занимание.Донякъде я дразен....спирах точно когато трябва. И се повдигнах поглеждайки я

Back to top Go down
Sponsored content





Стаята  на  Катрин Empty
PostSubject: Re: Стаята на Катрин   Стаята  на  Катрин Icon_minitime

Back to top Go down
 
Стаята на Катрин
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Къщичката на Катрин

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Supernatural life RPG Forum :: Дарквил :: Публичен дом-
Jump to: